• Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych.Kwal.EKA.05./2

61.52
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24-72h
Cena przesyłki 11
Odbiór Warszawa ul. Powstańców Śląskich 106 bazarek paw. 28 0
Paczkomaty InPost 11
Kurier 14.99
Kurier (Pobranie) 17.99
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
ISBN 9788302190575

Zamówienie telefoniczne: 222439958

Zostaw telefon
Podręcznik znanych autorów przeznaczony dla uczniów kształcących się
w zawodach technik ekonomista i technik rachunkowości, opracowany zgodnie
z nową podstawą programową 2019. Zawód technik rachunkowości po raz pierwszy nauczany w technikum, do tej pory tylko w szkołach policealnych i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych. Niezbędny, by dobrze przygotować się do obowiązkowego egzaminu zawodowego z kwalifikacji EKA.05.
Składa się z 4 części podzielonych na rozdziały. W pierwszej części są omówione wiadomości na temat rozliczania wynagrodzeń (m.in. wynagrodzenia, analiza kadrowa i płacowa, zastosowanie technologii informacyjnych i systemów komputerowych w obszarze kadrowo-płacowym), w drugiej części omówiono prowadzenie gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych (m.in. formy rozliczeń z kontrahentami, rozliczenia z bankami, opodatkowanie osób fizycznych i jednostek organizacyjnych, które nie są podatnikami podatku dochodowego od osób prawnych, rozliczenia z ZUS), w trzeciej części są przedstawione wiadomości dotyczące kompetencji personalnych i społecznych, w czwartej zagadnienia dotyczące organizacji pracy małych zespołów. Treści teoretyczne wsparto licznymi przykładami i ćwiczeniami. Podręcznik dostosowany językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera podstawową terminologię stosowaną w zawodach technik ekonomista i technik rachunkowości.
Na końcu publikacji znajduje się słowniczek pojęć i terminów branżowych oraz wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.
Autor Joanna Śliżewska, Joanna Ablewicz, Damian Dębski,
Wydawnictwo WSiP
Stron 480
Rok wydania 2020
Oprawa broszurowa
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci