• O nas

Księgarnia stacjonarna i internetowa www.ksiegarniapodreczniki.pl należy do firmy księgarskiej 

MARMAG JASKULSKI MARCIN 01-926 Warszawa ul.Nerudy 12/46 NIP 118-094-03-07 REGON 016065412 Dane firmy można sprawdzić na stronie CEIDG.

Księgarnię szkolną z powodzeniem prowadzimy od 1999 r. Głównym asortymentem który mamy w całorocznej sprzedaży są podręczniki szkolne.

Doświadczenie i wiedza o aktualności podręczników w danym roku pozwala naszym klientom na bezpieczne zakupy. To my jesteśmy od tego żeby w magazynie zawsze mieć najnowsze książki. Nasi klienci nie mają żadnych obaw, że wydadzą pieniądze na nieaktualne książki. Stanowczo potępiamy sprytną sprzedaż starych wydań na różnych portalach. Nasza firma ma pełne prawo zwrotu starych książek do hurtowni.

W Warszawie mamy dwie całoroczne stacjonarne księgarnie edukacyjne z ofertą książek do szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum oraz nauki języków obcych. Nasze 19 letnie doświadczenie w sprzedaży stacjonarnej podręczników i kilku letnie w handlu w internecie gdzie obsługujemy trzy internetowe księgarnie oraz profesjonalne podejście do każdego klienta sprawia, że klienci chętnie kupują podręczniki do szkoły w naszych sklepach i ponownie wracają co nasz bardzo cieszy. W dążeniu do doskonałości w obsłudze naszych klientów zainwestowaliśmy w kolektory danych i programy do kompletowania Państwa zamówień.

Każde zamówienie przed wysyłką jest dodatkowo sprawdzane kolektorem danych i jeżeli wszystkie pozycje się zgadzają z Państwa zamówieniem system pozwala zaakceptować wysyłkę podręczników do Państwa. Inwestycja w najnowszą technologię pozwala nam budować przewagę nad konkurencją oraz prężnie zdobywać zadowolonychklientów. Kolejną naszą przewagą jest całoroczna po sprzedażowa obsługa klienta. Kupując na portalach od sezonowych sprzedawcówczęsto nie masz do kogo się zwrócić w przypadku np: źle wydrukowanej książki.

My gwarantujemy, że zawsze wymienimy na prawidłowo wydrukowany podręcznik nawet w przypadku gdy nie masz paragonu to wystarczy, że odnajdziemy Twoje zamówienie w naszym systemie.

W branży podręczników szkolnych księgarnie MARMAG to jeden z liderów oraz zaufany partner dla wydawców, hurtowni i klientów indywidualnych.

Nazwa MARMAG jest od imion właścicieli księgarni MARcina i MAGdy.

DANE FIRMY:

Filia 2 : sklep www.ksiegarniapodreczniki.pl

Bazar Bemowo
01-493 Warszawa 
ul.Powstańców Śląskich róg Wrocławskiej pawilon 28
telefon 22 243 99 58 lub 22 243 92 65
poniedziałek - piątek 10 - 18:30
sobota 10 - 14

e-mail: sklep@ksiegarniapodreczniki.pl 

Zamówienia przez sklep internetowy przyjmujemy przez całą dobę.