22 243 99 58

Witaj w sklepie KsiegarniaPodreczniki.pl   

TROPICIELE klasa 2 pakiet podręczników 2014/15 BOX WSIP

Jak oceniasz ten produkt?

Uzasadnij swoją ocenę:

 

Szczegóły

Tropiciele klasa 2 box WSIP 2014/15

wydanie 2014/15 z kartami plastycznymi

najnowsze wydanie z 2014

negocjuj ceny przy zamówieniu grupowym Marcinem 604 135 100

Autor: Agnieszka Banasiak, Elżbieta Burakowska, Agnieszka Burdzińska, Aldona Danielewicz-Malinowska, Jolanta Dymarska, Agnieszka Kamińska, Rafał Kamiński, Marzena Kołaczyńska, Beata Nadarzyńska; zajęcia komputerowe: Anna Kulesza

Wydawnictwo: WSIP

Kategoria: Tropiciele kl.2

 

W skład pakietu podręczników Tropiciele klasa 2 wchodzą:

1.Tropiciele klasa 2 Podręcznik części 1-5
Wszystkie pięć części podręcznika Tropiciele klasa 2 zredagowane są w przystępny, przyjazny dla dziecka i kolorowy sposób. Dzięki temu drugoklasista z przyjemnością będzie czerpał wiedzę z podręczników. W każdej części autorzy uatrakcyjnili naukę szablonem z różnych dziedzin nauki np: w pierwszej części jest to plakat przedstawiający morze, morskie głębiny i wspomnienie lata. W drugiej części dołączony jest szablon z tematu "Ludzkie ciało". Zaznajamia dziecko jak nazywają się poszczególne części ciała, jak zbudowany jest szkielet i jak funkcjonują mięśnie. Wszystko napisane językiem zrozumiałym dla ucznia klasy drugiej. W części trzeciej autorzy nawiązują do lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" , przedstawia mieszkańców dalekiej, zimnej krainy Grenlandia, ich życie, gdzie mieszkają i jak funkcjonują. Pokazują jak różni się życie nasze, a innych ludzi w różnych częściach Świata. Czwarty podręcznik nawiązuje do tematu: "Jak powstaje dom". Autorzy przedstawiają jak krok po kroku z ziemi "wyrasta' dom. Ile potrzeba wkładu i wysiłku wielu ludzi aby powstał. Kto buduje domy, ludzie z jakimi zawodami biora udział w realizacjach takich projektów. Ostatnia piata część w dużej mierze przedstawia pomysły jak można spędzać czas na świeżym powietrzu w piękne wiosenne i letnie dni. Przedstawia np. zwierzęta Australii takie jak kangury, dingo, diabły tasmańskie, emu i inne egzotyczne i piekne zwierzęta, ich życie i zwyczaje.

2.Tropiciele klasa 2 Karty ćwiczeń części 1-5

Karty ćwiczeń są to zeszyty ściśle zintegrowane z podręcznikami. Dzięki nim dzieci utrwalą wiadomości zaczerpnięte z podręcznika i z lekcji. Zawierają pomysłowe zadania, dzięki czemu udoskonalają pisanie, oraz czytania ze zrozumieniem. Treści ujęte w kąciki tematyczne Zrób to sam, muzyka oraz części powtórzeniowe Czytam sam. Wspaniałą zabawą dla dziecka sa naklejki wielokrotnego użytku w każdej częsci ćwiczeń. Karty ćwiczeń to bogactwo zabaw grafomotorycznych, nauka pisania liter, pisanie po śladzie, zadania doskonalące spostrzegawczość, analizę i syntezę wzrokową, rytmy. Dzieci, rysując prostokąty, kółka, kwadraty i statki wyrazowe, ćwiczą podział wyrazów na głoski, litery i sylaby.

3.Tropiciele klasa 2 Matematyka części 1-5

Tropiciele matematyka to podręczniki połączone z ćwiczeniami. Do każdej części dołączone naklejki, które przez zabawę uczą i pomagają dziecku zrozumieć działania matematyczne. Dzieki kolorowym ilustracją autorzy umilają uczniom naukę i poruszaja wyobraźnię.

4.Tropiciele klasa 2 Wyprawka części 1-2

Wyprawki to zestaw pomocy manipulacyjnych i dydaktycznych uzupełniających materiały dla uczniów. Zebrane są w dwóch teczkach. Pierwsza z nich zawiera propozycje powiązane z 1. i 2. częścią pakietu ucznia, natomiast druga - odpowiada pozostałym trzem elementom cyklu.

5.Tropiciele klasa 2 Karty plastyczne - nowość 2014

 

6.Tropiciele klasa 2 Podręcznik z CD-ROM-em do zajęć komputerowych
Tropiciele to cykl podręczników dla klas 1–3 przygotowany z myślą o dzieciach rozpoczynających edukację szkolną w wieku zarówno sześciu, jak i siedmiu lat, dlatego że „Tropiciele” sprawdzą się w klasach z uczniami o zróżnicowanym poziomie gotowości szkolnej. Pakiet zapewnia uporządkowany sposób przekazywania wiedzy, pozostawia jednak uczniom możliwość samodzielnych poszukiwań i badań.

 

Opis sporządziła Monika


przy zamówieniu grupowym powyżej 10 kpl. negocjuj cenę z Marcinem 604 135 100

Informacje dodatkowe

Nazwa TROPICIELE klasa 2 pakiet podręczników 2014/15 BOX WSIP
ISBN 9788302133961
Producent / Wydawnictwo WSiP
Autor Agnieszka Banasiak, Elżbieta Burakowska
Seria TROPICIELE
Stan Nowy
Numer dopuszczenia 492/3/2013, 492/4/2013, 518/2/2013


Zgłoś błąd w opisieDrukuj
QR:  TROPICIELE klasa 2 pakiet podręczników 2014/15 BOX WSIP

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: TROPICIELE klasa 2 pakiet podręczników 2014/15 BOX WSIP

Jak oceniasz ten produkt? * 
Ocena

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

ODBIÓR OSOBISTY

Księgarnia internetowa MARMAG udostępnia możliwość odbioru osobistego zakupionych produktów :

1. Księgarnia stacjonarna :  01-466 Warszawa ul. Powstańców Śląskich róg Wrocławskiej pawion 28 ( teren bazarku ),

proszę pamietać, że jest to skrzyżowanie przy mcdonald

 

 


KOSZTY WYSYŁKI

Przesyłka kurierska  0 zł przy zakupie produktów za 400 zł. ( darmowy koszt przesyłki obowiązuje przy płatności przelewem i za pobraniem)

Przesyłka kurierska 9,90 zł przy zakupie produktów do 400 zł i płatności przelewem.

Przesyłka kurierska za pobraniem 15 zł przy zakupie produktów do 400 zł.

 

 

Numer rachunku bankowego : mBank nr konta : 08 1140 2004 0000 3102 5154 2801


 

 OPINIE O NASZYCH SKLEPACH NA ALLEGRO

Chcą Państwo kupić taniej podręczniki dla większej grupy i zaoszczędzić ?

Jeśli tak to dobrze Państwo trafili ponieważ jesteśmy elastyczni w negocjacjach cen przy zamówieniach grupowych.

Organizatorom zakupów grupowych przypominamy o możliwości wystawienia przez nas kilku faktur VAT dla poszczególnych rodziców z grupy.

( bardzo ważne dowiedzieć się kto potrzebuje fakturę VAT )

Negocjować można telefonicznie z Panem Marcinem tel. 604 135 100 lub z pracownikami sklepu e-mailowo lub telefonicznie 22 243 99 58, 22 243 92 65.

Przy zamówieniach grupowych koszty przesyłki pokrywamy my.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.